E-Mekan | Paylaşımda Bir Numara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Trade Hack Dikkat Bak Buna Mutlaka..!!!

YazarMesaj
l3_uFuq

l3_uFuq

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 98
Rep Gücü Rep Gücü : 308
Rep Rep : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/03/10
Yaş Yaş : 31

Trade Hack Dikkat Bak Buna Mutlaka..!!! Empty
MesajKonu: Trade Hack Dikkat Bak Buna Mutlaka..!!!   Trade Hack Dikkat Bak Buna Mutlaka..!!! EmptyC.tesi Mart 27, 2010 9:34 am

Beyler gecen arenada taklıodm adamın tekı ustundekılerın + kac fln dedı sonra ustundekılerın hepsıne 9shard verem dedı kabul dedım. town attım cıkart dedı.cıkardım lavuk trade attı kabul ettıqım gıbı ınventory dekılerın hepsı anında gıttı.Sonra clandan bırıne danıstım power up store ac kapa duzelır dedı.Acmayı denedım pus u ama ınventory fll dedı bunu ona soledım relog at dedı tm dedım ama o trade hack yapan adamın ne ıstedıını mrak ettım.Adam bana gel ıtemlerını vercem dedı.Tm dedım dedıkı bak dedı snn ıtemlerını denemek amaclı aldım dedı yapcak olsamm 83+ adamlara yaparım dımı ama fln dedı ee dedım ee si su sana ıtemlerını gerı vercem dedı ıı ver bkalım dedım ama sana ıtemlerı verınce bana sherionu vercen dedı sié dedim cıktım girdim itemler gelmıs.yanı beyler trade attıqında ıtemlerını gıtmıor yanlızca sızde ınventorynız bos gozukuor relog atın veya pus acıp kapatın duzelır =) Alıntı deıldır

Trade Hack Dikkat Bak Buna Mutlaka..!!!
1 sayfadaki 1 sayfası