E-Mekan | Paylaşımda Bir Numara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Start Sorunu %100 Çözümü

YazarMesaj
l3_uFuq

l3_uFuq

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 98
Rep Gücü Rep Gücü : 308
Rep Rep : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/03/10
Yaş Yaş : 31

Start Sorunu %100 Çözümü Empty
MesajKonu: Start Sorunu %100 Çözümü   Start Sorunu %100 Çözümü EmptyC.tesi Mart 27, 2010 12:08 pm

Arkadaşlar Son Zamanlar'da Knight Online'de Start Sorunları Yaşanıyor Ne Yapıp Edip Araştırdım ve Sizlere Çözümünü Buldum.

STATİK VEYA DİNAMİK İP KULLANANLAR OKUSUN.

Start Sorunu olan arkadaşlar Sabit İp ile oyuna suanda Bağlanılamıyor Adsl İle Bağlanıyorsanız Nete Modeme Reset Atın Sorun Çözülecektir Ancak Kablo net İle Bağlanıyorsanız İp adresiniz Sabittir Değiştirmek için

1)başlat/çalıştır/cmd/ENTER
2)açılan pencereye ipconfig/release yazıp ENTER'a basın.. böylece ip'niz sıfırlanmış oldu.
3)daha sonra modemin fişini çekip onbeş-yirmi saniye bekledikten sonra tekrar takın
4)Aynı Dos ekranına ipconfig/renew yazarak ENTER'a basın.
5)Yeni Ip numarasını aldınız.
NOT : Bu her zaman gerçekleşmiyor bazen aynı IP numarsını da alabiliyor modemin fişini
çektikten sonraki takma süresi 5-6 dakika uzalılırsa ip numarası kesin değişiyor

Bu Şekilde uyguladıktan sonra oyuna Girebilirsiniz .

Statik ip kullanan oyuncular ve cafeler.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

foruma üye oluyorusnuz ve bu başlıga cafe adının ulaşım numaranız ve ip adresinizi konuya yazıyorsunuz ! ( pm atmıyorsunuz zaten kayda alınıp cevabınızı siliyorlar )

ikincisi server dosyasını.

[Server]
Count=1
IP0= loginko.knightonlineworld.com
[Version]
Files=1813
[Join]
Registration site=http://www.knightonlineworld.com/joinus.asp
[IncludeExe]
Files=1804
Last=1813

şekilde değiştiriyorsunuz loginko yani şuan sorunsuz start alıyorum bazen gecikebiliyor gelmesi dileyen önce server dosyasını değiştirsin denesin start gelmez ise foruma üye olup verdigim başlıga girsin.

bu konuyu her okuyup uygulayan alıntı yaparak uguladım derse foruma yeni giren kullanıcılar ben giremiyorum sizde start varmı sorusunu sormaktan vazgeçsin ! konu okuma özürlülere lafım verilmiş çöözümleri tekrar tekrar vermek zorunda kalıyoruz ve bunu sadece hayrımıza yapıyoruz ama sürekli soruldumu can sıkıcı oluyor çünkü başlıkları okumadna giriyor

Yineliyorum her okyan alıntı yaparak devam etsin . iyi oyunlar. imla hatalıraımdan dolayı kusura bakamyın hızlı yazdıgım için ve cafeyi kapatmak zorunda oldugum için acele yazdım kontorl edemedim.

Start Sorunu %100 Çözümü
1 sayfadaki 1 sayfası